Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

Festivalu KAZUISTÍK z pediatrie 2020

Registrácia otvorená

 

Registračný pult je ako každý rok rozdelený tak, aby sme obslúžili čo možno najviac ľudí naraz, podľa priezviska, do 4 častí nasledovne:

registracny pult

Festival KAZUISTIK® z pediatrie 2020 je akreditovaný a sú mu udelené kredity systémom CME. Prideľovanie kreditov za aktívnu a pasívnu účasť zodpovedá všeobecným podmienkam udeľovania kreditov podľa pravidiel Slovenskej lekárskej komory. Hodnoty kreditov nájdete TU , číslo akcie je CY609SK.

Potvrdenia pre pasívnych účastníkov sa nevystavujú – nie je to povinnosť. Kredity budú pripísané do elektronického kreditného systému CME. Aj aktívny účastník, ktorý je zároveň pasívnym účastníkom, získa kredity za pasívnu účasť takýmto spôsobom. Každý aktívny účastník dostane certifikát o aktívnej účasti s názvom prednášky na registrácii. Pravidlá udeľovania kreditov nájdete TU.
 

V prípade, že potrebujete potvrdiť cestovné príkazy, alebo iné dokumenty spojené s Vašou účasťou na Festivale KAZUISTIK z pediatrie 2020, obráťte sa na organizátorov na registračnom desku v piatok 20.3.2020 po 12h.
Faktúry obdržíte buď emailom, alebo si ich jednoducho nájdete na Vašom účte po prihlásení sa do registračného systému CONOR cez www.kazuistika.sk/conor V prípade nejasnostní kontaktujte, prosím, organizátorov na info@kazuistika.sk