Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

 

 

 

PLATINUM PARTNER

Cena: 8.000,- EUR

„Prémiový“ výstavný  priestor - 6x4 m výstavnej plochy určenej na prezentáciu Vašej spoločnosti a firemných produktov (Presné rozmery stánku sa môžu mierne líšiť v závislosti od rozmerov stánku).

Logo na kongresovej taške - logo Vašej spoločnosti na grafickej potlači alebo funkčnom prívesku na kongresovej taške. 

Vaše logo na menovke – zviditeľnenie loga spoločnosti na menovke, ktorú sú účastníci povinní nosiť počas celého kongresu (po dohode je možné dodať partnerom jeho vlastné šnúrky).

Umiestnenie (2ks) materiálu do kongresovej tašky - do veľkosti A4, max. počet strán 4, propagačný materiál Vašej spoločnosti obdrží tak každý účastník kongresu.

Produktová kazuistika - Oslovte Vašich opinion lídrov a spoločne pripravíme prezentáciu, ktorá pritiahne pozornosť Vašej cieľovej skupiny práve na Váš produkt. Prezentujte sa pred viac ako 550 lekármi v rámci hlavného programu kongresu. V prípade Vášho záujmu, sme pripravení konzultovať s Vami dalšie odporúčania, ako takúto prezentáciu zatraktívniť a vyťažiť tak maximum z peňazí investovaných do tejto formy prezentácie. 

Roll up displej –2ks roll up displejov s Vaším logom a grafickým návrhom Vášho produktu, v hlavnej konferenčnej miestnosti. Účastníci tak vidia Vašu reklamu počas celého kongresu (displej dodá partner).

Logo v kongresových materiáloch - popredné umiestnenie v kongresovom programe, firemné logo sa objaví na vnútornej strane obálky ako zväčšené logo PLATINUM partnera výraznejšie oproti bežným vystavovateľom.

Inzercia v programe - 2 plnofarebné strany (limit 200 slov). 

Online viditeľnosť -  logo Vašej spoločnosti na web stránke podujatia s odkazom na webovú stránku Vašej spoločnosti.

Váš banner na stránke kongresu – na webstránke kongresu bude viditeľne umiestnený banner Vašej spoločnosti/produktu prelinkovaný na Vami zvolenú stránku po celú dobu do kongresu a mesiac po kongrese.

"Ďakujeme" - bude premietané počas konferencie, kde Vaše logo bude uvedené samostatne. 

"Ďakujeme online" – váš krátky reklamný spot, slide alebo séria slidov (do 15 sekúnd) budú premietané online počas všetkých(8) prestávok kongresu.

Vstup reprezentantov - 5 vstupov pre reprezentantov spoločnosti na kongres+ 5ks lístok na spoločenský večer. Každý ďalší reprezentant partnera platí registráciu na kongrese za zvyhodnenú sumu 49,- EUR. 

stiahnite prihlášku TU

Festivaly KAZUISTÍK z pediatrie podporili:

Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Organizátor akcie je platca DPH, preto konečné ceny budú navýšené o 20% DPH. Deadline pre prihlásenie partnera – 28.2.2023.