Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

 

 

 

 

GOLD PARTNER

Cena: 5.000,- EUR

Výstavný  priestor - 5x3 m výstavnej plochy určenej na prezentáciu Vašej spoločnosti a firemných produktov (presné rozmery stánku sa môžu mierne líšiť v závislosti od konferenčných priestorov).

Umiestnenie (1ks) materiálu do kongresovej tašky - do veľkosti A4, max. počet stán 4, propagačný materiál Vašej spoločnosti obdrží tak každý účastník kongresu.

Logo na menovke účastníka - menovky všetkých účastníkov budú graficky spracované tak, že budú obsahovať logo Vašej spoločnosti ako Gold partnera.

Roll up displej –1ks roll up displeja s Vaším logom a grafickým návrhom Vášho produktu, v hlavnej konferenčnej miestnosti. Účastníci tak vidia Vašu reklamu počas celého kongresu (displej dodá partner).

Logo v kongresových materiáloch - popredné umiestnenie v kongresovom programe, firemné logo sa objaví na vnútornej strane obálky ako zväčšené logo GOLD partnera výraznejšie oproti bežným vystavovateľom.

Inzercia v programe - 1 plnofarebná strana (limit 200 slov). 

Vstup reprezentantov - 3 vstupy pre reprezentantov spoločnosti na kongres a príležitosť osloviť cieľovú skupinu v neformálnom prostredí + 3ks lístok na spoločenský večer. Každý ďalší reprezentant partnera platí registráciu na kongres za zvýhodnenú sumu 49,- EUR.

stiahnite prihlášku TU

Festivaly KAZUISTÍK z pediatrie podporili:

Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Organizátor akcie je platca DPH, preto konečné ceny budú navýšené o 20% DPH. Deadline pre prihlásenie partnera – 28.2.2023.