Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

Začiatok Festivalu KAZUISTÍK®

už o 2 dni

 

 

 

 

GOLD PARTNER

5.000 EUR

Výstavný  priestor - 5x3 m výstavnej plochy určenej na prezentáciu Vašej spoločnosti a firemných produktov (Presné rozmery stánku sa môžu mierne líšiť v závislosti od konferenčných priestorov)

Vaše logo na šnúrke na menovku – zviditeľnenie loga spoločnosti na šnúrke na menovku, ktorú sú účastníci povinní nosiť počas celého kongresu

Umiestnenie (1ks) materiálu do konferenčnej tašky - do veľkosti A4, max. počet stán 4, propagačný materiál Vašej spoločnosti obdrží tak každý účastník kongresu

Roll up displej –1ks roll up displeja s Vaším logom a grafickým návrhom Vášho produktu, v hlavnej konferenčnej miestnosti. Účastníci tak vidia Vašu reklamu počas celého kongresu (displej dodá partner)

Logo v konferenčných materiáloch - popredné umiestnenie v konferenčnom programe, firemné logo sa objaví na vnútornej strane obálky ako zväčšené logo GOLD parnera výraznejšie oproti bežným vystavovateľom

Inzercia v programe - 1 plnofarebná strana formátu A5 (limit 200 slov) 

Vstup reprezentantov - 2 vstupy pre reprezentantov spoločnosti na konferenciu vrátane obedov a príležitosť osloviť cieľovú skupinu v neformálnom prostredí. Každý ďalší reprezentant partnera platí registráciu na konferencii za zvyhodnenú sumu 29 EUR. (registrácia zahŕňa konferenčnú tašku, 2x obed, 4 x kávovú prestávku pre každého reprezentanta)

Galavečer - networking - 2 vstupenky na Gala večer a príležitosť nadväzovať neformálne vzťahy s klientami (každá ďalšia vstupenka: 25,- EUR). 

stiahnite prihlášku TU

Festivaly KAZUISTÍK z pediatrie podporili:

Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Organizátor akcie je platca DPH, preto konečné ceny budú navýšené o 20% DPH. Deadline pre prihlásenie partnera – 20.02.2019.