Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

 

 

 

Prezentujte sa na najväčšom pediatrickom kongrese na Slovensku a stretnite tých, ktorí odporúčajú vaše produkty! 

Každý rok pritiahne Festival KAZUISTÍK® z pediatrie viac ako 600 pediatrov, odborníkov, manažérov klinických štúdií a opinion leadrov z kliník, oddelení, ambulancií, univerzít a iných inštitúcií. Kongresu sa tiež zúčastňujú poprední preskriptori, spolutvorcovia legislatívy, členovia preskripčných komisií, riaditelia nemocníc, primári a prednostovia, predstavitelia kontrolných orgánov verejného zdravotníctva, zástupcovia poisťovní a iní zo všetkých kútov Slovenska aj Čiech. 

Úlohou Festivalu KAZUISTÍK® z pediatrie je vytvoriť komplexné fórum (konzílium) pre všetkých, ktorí sa podieľajú na pediatrii na Slovensku. Dvojdňové podujatie je kľúčovým a najväčším networkingovým podujatím v rámci pediatrie na Slovensku pre lekárov, zástupcov Ministerstva zdravotníctva, poisťovní a reprezentantov farmaceutických, laboratórnych a iných spoločností, vývojárov a produktových špecialistov. Účastníci získavajú prehľad o raritných ale aj rutinných prípadoch s raritným priebehom a o ich chybnom či správnom riešení. Prezentované sú aj produkty, ktoré dopomohli k úspešnému riešeniu konkrétnych prípadov.

Využite túto jedinečnú príležitosť spojiť sa s tými, ktorí prinášajú prevratné riešenia do terapií a formujú tak budúcnosť pediatrie. Festival KAZUISTÍK® je najväčším stretnutím pediatrov na Slovensku a teda ako sponzor získate najväčšie zhodnotenie peňazí investovaných do prezentácie vašich produktov a služieb pred bežnými klientami aj poprednými opinion lídrami s vysokým násobeným potenciálom a vplyvom.

V prípade, že máte záujem stať sa tiež partnerom Festivalu Kazuistík z pediatrie 2018, kontaktujte nás, prosím na email info@kazuistika.sk, prípadne na tel. čísle 0918 707 371.

   

   

Ak máte záujem prezentovať vašu spoločnosť, produkty či služby na Festivale KAZUISTÍK z pediatrie:Pre vystavovaťeľskú ponuku, kliknite TU

Festivaly KAZUISTÍK z pediatrie už podporili: