Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

Festivalu KAZUISTÍK z pediatrie 2020

Registrácia otvorená

 
 

slovanske kroje   

Srdečne Vás pozývame zabávať sa na ľudovú veselicu,
ktorú s láskou pripravujeme pre všetkých účastníkov tohto, medzi pospolitým ľudom obľúbeného,
stretnutia múdrych hláv. Tento rok pod názvom

Festival SPIEVA...

Celý večer sa bude niesť v družnej nálade plnej ľudovej hudby, tanca a spevu zo všetkých kútov nášej krásnej krajiny. Budeme tancovať a spievať až do rána bieleho a do toho nám bude hrať cimbálová muzika súboru Rozsutec, kysucká heligónka, ba aj dídžej sa pridá. Mládenci a devy z Rozsutca nás budú učiť ako rezko nôžkami krepčiť a veselo do hudby sa krútiť.

Čaká na vás chýrna slovenská kuchyňa, pravá domáca zabíjačka, grilované špeciality, pirôžky a halušky, slovenská žinčica či zákvas, ako aj ochutnávka rôznych druhov páleniek, tokajských vín a jedinečného prvého tokajského piva. Pripravte nôžky a hlásky na súťaže o najlepší odzemok, nahlasnejšiu trávnicu, najviac otočiek vykrútených za sebou, či najrýchlejší čardáš.

Zbor usporiadateľov zároveň vyhlasuje súťaž o najvyparádenejšiu ujúkačku i zbojníka! Porota bude celý večer očami gúľať, ba aj ich vyvaľovať na všetkých zabávajúcich sa, až kým nevyberie takých, čo si na svojom odeve najviac záležať dali. Takýchto ľudkov veselých napokon štedro odmení.

Všetkých čo sa chystajú na spoločenský večer týmto vyzývame odieť sa dľa témy večera.
Kto by to nestihol, usporiatelia budú počas celého dňa na svojom stole ponúkať všakovaké ľudové doplnky, farebné ozdoby do vlasov a kvetové čelenky. Pripravené budú aj šikovné ruky kaderníčky a vizážistky!!!

Vstupenku na túto ľudovú veselicu si môžete zakúpiť vopred priamo pri registrácii na webstránkach usporiadateľa, prípadne počas dňa na usporiadateľskom stole. Vstupenka sa predáva v hodnote 25 zlatých.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na ľudovej veselici „Festival spieva...“ dňa 23. marca 2018 od 20:00h, v priestoroch reštaurácie hotela HolidayInn v Žiline!

JUCH!

Ak nemáte čo na seba, napíšte Zdenke na: facebook.com/Hand-made-zdenka

Za pár eur Vám ušije, ba aj na Festival doručí, krásne, ručne vyrábané kroje a doplnky. Zároveň jej aj pomôžete, pretože doma opatruje syna so silnou astmou a potravinovými alergiami.
Ďakujeme :)
 

slovanske kroje