Súhlasím Nesúhlasím

Súhlasím s použitím súborov cookie na personalizáciu reklám a retargeting.

Začiatok Festivalu KAZUISTÍK®

už o 2 dni

                      

Prezentujte sa na najväčšom pediatrickom kongrese na Slovensku a stretnite tých, ktorí odporúčajú vaše produkty! 

Každý rok pritiahne Festival KAZUISTÍK® z pediatrie viac ako 600 pediatrov, odborníkov, manažérov klinických štúdií a opinion leadrov z kliník, oddelení, ambulancií, univerzít a iných inštitúcií. Konferencie sa tiež zúčastňujú poprední preskriptori, spolutvorcovia legislatívy, členovia preskripčných komisií, riaditelia nemocníc, primári a prednostovia, predstavitelia kontrolných orgánov verejného zdravotníctva, zástupcovia poisťovní a iní zo všetkých kútov Slovenska aj Čiech. 

Úlohou Festivalu KAZUISTÍK® z pediatrie je vytvoriť komplexné fórum (konzílium) pre všetkých, ktorí sa podieľajú na pediatrii na Slovensku. Dvojdňové podujatie je kľúčovým a najväčším networkingovým podujatím v rámci pediatrie na Slovensku pre lekárov, zástupcov Ministerstva zdravotníctva, poisťovní a reprezentantov farmaceutických, laboratórnych a iných spoločností, vývojárov a produktových špecialistov. Účastníci získavajú prehľad o raritných, ale aj rutinných prípadoch s raritným priebehom a o ich chybnom či správnom riešení. Prezentované sú aj produkty, ktoré dopomohli k úspešnému riešeniu konkrétnych prípadov.

Ako sponzor Festivalu KAZUISTÍK® získate väčšie povedomie o vašej spoločnosti resp. produktoch a rozšírite tak sieť tých, ktorí budú vaše produkty predpisovať, či odporúčať svojím pacientom, čo pozitívne ovplyvní úspech vašej spoločnosti a jej produktov na našom trhu do budúcna. Je to tiež príležitosť nájsť nové produkty, založiť značky a budovať si vzťahy s expertmi. 
Prostredníctvom našich mediálnych partnerov bude vaša spoločnosť prezentovaná aj u nezúčastnených klientov.

Využite túto jedinečnú príležitosť spojiť sa s tými, ktorí prinášajú prevratné riešenia do terapií a formujú tak budúcnosť pediatrie. Festival KAZUISTÍK® je najvačším stretnutím pediatrov na Slovensku a teda ako sponzor získate najväčšie zhodnotenie peňazí investovaných do prezentácie vašich produktov a služieb pred bežnými klientami aj poprednými opinion lídrami s vysokým násobeným potenciálom a vplyvom.

V prípade, že máte záujem stať sa partnerom Festivalu KAZUISTÍK® z pediatrie, prosím, kontaktujte nás na e-mail: norbert@kazuistika.sk, prípadne na tel. čísle 0918 707 371.

   

   

Partneri Festivalu KAZUISTÍK® z pediatrie 2019:


PLATINUM PARTNER 

 


GOLD PARTNER

Nestle BEBA  
          

VYSTAVOVATELIA:

 

         

        

           

              

        

    

           

 

 

 

Festivaly KAZUISTÍK® z pediatrie už podporili: